Darmowa dostawa od 200 zł
DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ
0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

O nas

Wszystko zaczęło się od tego, że któregoś dnia zachorowałam i posypało mi się całe życie. Wtedy zobaczyłam, że nic nie jest nam dane na zawsze. Wracając do życia zaczęłam skupiać się przede wszystkim na tym, co jest teraz. Pielęgnować wspomnienia, które dodawały mi siły, gdy leżałam na szpitalnym łóżku. Przestałam tak bardzo żyć tym, co będzie kiedyś, a zakotwiczyłam się w tym, co jest teraz. Największym odkryciem było dla mnie to, że poczucie szczęścia to nie jest cel życia - poczucie szczęścia i spokoju to droga, którą idę każdego dnia. I zaczęłam się tym dzielić z innymi. Tak powstało #szczęściejestproste.
Wyjątkowe momenty w życiu wymagają wyjątkowej oprawy, dlatego wszystko co widzisz w tym sklepie powstało z połączenia pasji, dbałości o detale i miłości do życia. Bo idea #szczęściejestproste to nie puste hasło. To styl życia, którego można się nauczyć. To dążenie do rzeczy wielkich doceniając rzeczy małe. To pamiętanie każdego dnia o tym, że wystarczy być odrobinę bardziej wyrozumiałym dla życia, żeby było ono nie tylko znośne, ale całkiem fajne!

Produkty z serii #szczęściejestproste produkujemy w Polsce. Książki i notatniki projektowane są w naszym kraju i drukowane w zaprzyjaźnionej drukarni. A bluzy produkowane z polskich materiałów i szyte w niewielkiej polskiej szwalni, gdzie pracują niesamowite, pełne pasji kobiety! Masz pewność, że każdy produkt, który u nas kupiłaś, wyszedł spod rąk polskich producentów.
A to ja, Karolina. Osoba, w której głowie pewnego dnia urodziło się #szczęściejestproste. Mama, żona, a przede wszystkim szczęśliwa kobieta. Specjalistka od codzienności z uśmiechem, relacji międzyludzkich i fajnego życia. Z kubkiem kawy, bo życie zaczyna się po kawie, prawda? Serwuję dużo radości, pozytywnych emocji i pokażę Ci, jak ułożyć życie od początku, kiedy w jednej chwili runęło jak domek z kart. Mówią, że po rozmowie ze mną jest im lepiej, weselej, mają siłę do działania i po prostu chce im się więcej od życia. Mówią, że jestem najbardziej uśmiechniętą dziewczyną blogosfery. Mówią, że czytając mnie, uśmiechają się i zaczynają żyć, nie wegetować.

Jestem przeszczęśliwa, że moje produkty mogą być częścią Twojej codzienności. I wierzę, że idea #szczęściejestproste sprawi, że Twoje życie będzie kolorowsze.
cartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram