Darmowa dostawa od 200 zł
DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ
0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Marka #szczęściejestproste powstała z miłości do życia, kolekcjonowania wspomnień i szukania radości w codzienności. Produkty są unikatowe, oryginalne, niepowtarzalne, a hasło #szczęściejestproste jest opatentowane przez nas. Stworzone po to, by dawać radość, wzruszenie, dostarczać emocji i niewypowiedzianego "dziękuję". Są po to, by umilać codzienność.

Nasz pierwszy, a zarazem najczęściej wybierany produkt, czyli Notatnik Najlepszych Chwil został doceniony i polecany przez czołowe polskie magazyny, takie jak "Fashion Magazin", "Twój Styl" czy "Elle".

Produkty z autorskiej kolekcji #szczęściejestproste są często wybierane jako część giftpacków oraz prezentów na różnego rodzaju eventach np. "Fashion Magazin Awards".

Prowadzisz firmę, zarządzasz ludźmi, szukasz unikatowych prezentów, które na długo pozostaną w pamięci i zachwycą od pierwszej chwili?

Napisz do nas: kontakt@szczesciejestproste.pl - porozmawiamy
i wybierzemy to, co dla Ciebie najlepsze!

Kolekcja #szczęściejestproste sprawdzi się, jeśli:

  • szukasz trafionych prezentów dla swoich współpracowników, chcesz im podziękować, sprawić świąteczny podarunek lub dać coś unikatowego kontrahentom.

  • szukasz dodatku do kosza prezentowego.

  • organizujesz eventy oraz wydarzenia specjalne i szukasz oryginalnych produktów do paczek PR.

  • jesteś właścicielem hoteli i chcesz zaproponować gościom produkt "Notatnik Najlepszych Chwil", w którym będą mogli zapisywać piękne wspomnienia z pobytu.

  • prowadzisz sklepy z pamiątkami, prezentami okolicznościowymi i chcesz wzbogacić ofertę o niepowtarzalne produkty.

  • masz kwiaciarnię i chciałabyś zaproponować klientom coś idealnego do kwiatów, czyli produkt, który wywoła efekt "WOW" i niewypowiedziane "dziękuję".

Dlaczego warto? Bo celebrowanie codzienności i idea kolekcjonowania wspomnień jest czymś, czego w dzisiejszym świecie bardzo nam brakuje. Napisz i zróbmy razem coś fajnego dla ważnych Tobie osób!

Pozdrawiam słonecznie,

Karolina Wilk
właścicielka marki #szczęściejestproste

-

cartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram